Kullanım Koşulları

Risk ve Sorumluluk
Websitemizi kullanırken sorumluluk tamamen size aittir. Esa Medya, sitede arıza, hata ya da bilgisayarınızı etkileyebilecek sorunların olmadığını, edindiğiniz bilginin, bilgiyi görüntülediğiniz tarihte tamamen doğru olduğunu garanti etmemektedir.

Fikir Hakları
Bu sitedeki tüm fikir haklarının sahibi Esa Medya’dır. Esa Medya’nın izni olmaksızın siteden herhangi bir içeriği kopyalayamazsınız. Sadece siteyi araştırabilir ve siteden yazılı çıktı alabilirsiniz. Bunu sadece kişisel kullanımınız ve/veya hizmetler hakkında bilgi edinmek için yapabilirsiniz. Sitedeki herhangi bir bilgiyi çoğaltamaz, yayınlayamaz veya değiştiremezsiniz ve buradan edindiğiniz veya baskı aldığınız bir bilgiyi satamazsınız.

Hizmetler ve Fiyatlar
Esa Medya, hizmetlerini yenilemek için sürekli olarak çalışmaktadır. Bundan dolayı, sitedeki tüm bilgiler değişebilir. Siteyi görüntülediğiniz tarihte sitedeki teknik özellikler, paket fiyatları, hizmet kapsamı bilgileri güncel olmayabilir.

Kişisel Detaylarınız
Kişisel bilgilerinizin kullanım ve saklanması hakkında detaylı bilgiler, gizlilik sayfasında belirtilmiştir.

İletişim
Esa Medya’nın tüm iletişim bilgilerine, iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Dış Bağlantılar
Esa Medya sayfalarında, başkaları tarafından kontrol edilen siteden siteye olan bağlantılar bulunabilir. Esa Medya, dış bağlantıların içeriklerinden sorumlu tutulamaz. Esa Medya, sayfalarını gezdiğiniz sırada kendi bağlantınız ya da bilgisayarınızdaki bir virüs sonucunda açılacak herhangi bir sitenin içeriğinden sorumlu tutulamaz.

Tanımlamalar
“Fikir hakları” telif hakkı, tasarım ve ticaret hakkı da dahil olmak üzere her türlü özel hakkın kanunlar tarafından tanındığı anlamına gelmektedir.